KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13546051
nr 1354 6051
Knut Haggren
(f. 1926), Sverige
Pastell, Gamla Stan, Signerad. Motivet: 27x18 cm
Knut Haggren, svensk målare född 1926.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:44:31
19/10 17:43:06
100 kr
19/10 19:08:03